Collection Rebadia invite you for buy the best productfruits (apples and pomegranates) and nuts (walnuts and almonds)

Complete the below form for consulting.

تولید عمده سیب گالا

What you will read ...

مزایای سیب گالاتولید عمده سیب گالا

گالا نوعی سیب با عطری ملایم و طعمی شیرین است. بر اساس سایت اتحادیه سیب آمریکا از سال ۲۰۰۶   بعد از سیب سرخ محبوبترین و خوشمزه ترین سیب در آمریکا شناخته می‌شود؛ و در جایگا های بعدی میتوان به سیب زرد، گرنی اسمیت و فوجی اشاره کرد. انواع مختلف را بر اساس رنگ پوست آن ها مشخص میکنند. برای اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه کنید.

Gala apple production in bulk

 

مزایای سیب گالا

What is a Gala apple good for?

 

سیب های گالا کوچک و معمولا قرمز رنگ با قسمت هایی متمایل به سبز یا سبز متمایل به زرد میباشند که سفت، بادوام، پر دانه, شیرین ، با طعمی ملایمتر ، وعطری فوقالعاده تر از دیگر سیب ها که در انواع سالادها ، غذا ها بخصوص پوره میتوان استفاده کرد. دمای  مطلوب جهت نگه داری این سیب بین ۱ تا۱- درجه و رطوبت نسبی ۹۰ تا ۹۵درصد است. گاز اتیلن همانند تاثیری که بر انواع میوه ها دارد میتواند سرعت خراب شدن سیب های رسیده را سریع و آن ها را نرم و خراب کند.

سیب گالا دارای پوستی نازک است و بسته به رسیده بودن  آن رگه هایی قرمز یا زرد روی آن وجود دارد. گوشت سیب قرمز گالا  کرم رنگ ،ترد، و با رایحه ای ملایم میباشد .سیب های  رسیده، قرمز تیره و طعمی شیرین تر ازنوع زرد  آن است. معمولا، این میوه تابستانه  از اواسط تابستان به بازار عرضه میشوند. سیب های گالا با خواص ضد سرطانی میتوانند یکی از راههای جلوگیری از سرطان باشند. شکر موجود در این سیب ها طبیعی و برای بدن مفید است.  سیب گالا میوه ای خاص با کالری کم ، آب دارو مقادیری از ویتامین های A,c و B هستند.

سیب گالا دارای فیبر های رژیمی به نام پکتین است که باعث کاهش کلسترول و پیشگیری ازحملات قلبی میشود. همچنین ، مقدار بُر موجود در این میوه به استحکام استخوان کمک میکند. برای اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه کنید.

 

تولید عمده سیب گالا

 

Bulk production of gala apple

تولید انبوه سیب گالا توسط شرکت ما انجام و با قیمت مناسبی به بازار توزیع می‌شود. برای کسب اطلاع بیشتر در مورد طعم سیب گالا میتوانید از سایت ما دیدن کنید.

نام شما

For Consulting And Ordering Click Below Button.

Consulting and Ordering

To buy and sell this product, you can contact us:

Sales Manager: Nasser Farhadi

Ways of communication:

phone icon Phone Number: +989919979678

whatsApp icon WhatsApp Response: Click

telegram icon Telegram: @rebadia_co

instagram icon Instagram: @rebadia_co

email icon Email: info@rebadia.com

Collection Rebadia invite you for buy the best product fruits (apples and pomegranates) and nuts (walnuts and almonds)

Complete the below form for consulting.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *