Collection Rebadia invite you for buy the best productfruits (apples and pomegranates) and nuts (walnuts and almonds)

Complete the below form for consulting.

صادرات عمده انار

What you will read ...

مزایای انارصادرات انار به صورت عمده

انارعلاوه بر ارزش غذایی بالا اثرات دارویی درمانی نیز دارد که مصرف آن توسط قرآن و ائمه پیشنهاد شده است. مصرف انار تاثیر بسزایی در پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری ها بخصوص، تصلب شریان و سرطان دارد ، همچنین باعث افزایش طول عمر و کاهش سرعت سلول های پیری میشود. برای اطلاعات بیشتر دررابطه با صادرات انار به سایت ما مراجعه کنید.

Pomegranate export in bulk

مزایای انار

What is the benefit of pomegranate?
آب انار سرشار از آنتی اکسیدان است که تاثیر فراوانی در پیشگیری از بیماریهای قلبی، حملات قلبی و سکته موثر است.
یک لیوان آب انار علاوه بر تامین ۴۰ درصد ویتامین c مورد نیازروزانه ی بدن ، سرشار از ویتامین های A,E ، فولیک اسید و منبع غنی از پلی فنون ها میباشد. میزان آنتیک اکسیدان موجود در انار بیش از ۳ برابر آنتی اکسیدان موجود در چای سبز است.
آنتی اکسیدان ها درکاهش یا جلوگیری از تخریب سلولها یی که به سبب عوامل استرس زا مانند مصرف سیگار، آلودگی هوا و استرس تحت تاثیر قرار گرفته‌اند، نقش بسزایی دارند. ماسک صورت انار باعث از بین رفتن چین و چروک ها میشود.
به واسطه آنتی اکسیدان های موجود در انار، این میوه در بین رفتن رادیکال های آزاد که دلیل اصلی پیری پوست است، موثر میباشد.برای استفاده موضعی، کمی آب انار را بدون اضافه کردن مواد دیگر به صورت خود بمالید. این کار، مواد مغذی را به پوست رسانده و باعث شفافیت آن میشود.
روغن هسته انار حاوی اسیدهای چرب است که خاصیت ضدالتهابی دارد و باعث بهبودی عارضه های پوستی از جمله خشکی پوست، اگزما و آفتاب سوختگی میشود و در دردهای عضلانی را کاهش میدهد ،همچنین به تنظیم هورمون هایی که نقش موثری در کاهش ریسک ابتلا به سرطان سینه دارند نیز کمک میکند.
از مشتقات انار میتوان به آب میوه انار، رب انار، خوراک انار، ناردانه ( دانه های خشک انار) و مربای انار اشاره کرد. از پوست انار در تهیه رنگ های سنتی و برنزه کردن پوست و از گل انار برای اهداف دیگر استفاده میشود.عصاره انار که حاصل جوشاندن پوسته انار در آب است، یک داروی گیاهی برای بیماریهای معده ای و روده ای و گلو درد میباشد. معمولا اب انار مورد مصرف قرار میگیرد.
روش دیگر، گرم کردن و چرخاندن آن بین دو دست برای له شدن قسمت های داخلی میباشد ،سوراخی در انتهای ساقه ایجاد کرده و میوه را درون لیوان گذاشته ،فشار دهید تا آب آن گرفته شود. این آب میوه را به روش های مختلفی مانند: آب میوه تازه، ساخت ژله ,شربت ، سس گرم و سرد و طعم دهنده کیک میتوان استفاده کرد . برای اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه کنید.

صادرات انار به صورت عمده

EXporting the best pomegranate in bulk
صادرات بهترین انارها به صورت عمده به کشورهای آسیایی و اروپایی توسط شرکت ما انجام میشود. برای اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه کنید.

نام شما

For Consulting And Ordering Click Below Button.

Consulting and Ordering

To buy and sell this product, you can contact us:

Sales Manager: Nasser Farhadi

Ways of communication:

phone icon Phone Number: +989919979678

whatsApp icon WhatsApp Response: Click

telegram icon Telegram: @rebadia_co

instagram icon Instagram: @rebadia_co

email icon Email: info@rebadia.com

Collection Rebadia invite you for buy the best product fruits (apples and pomegranates) and nuts (walnuts and almonds)

Complete the below form for consulting.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *