گروه ربادیا شما را به خرید با کیفیت ترین محصولات ایرانی دعوت می کند.

برای دریافت مشاوره فرم زیر را پر نمایید.

قیمت فروش عمده سیب فوجی در سال ۲۰۲۱

آنچه در ادامه خواهید خواند...

Fuji apple wholesale price in 2021 چرا درخت فوجی بی نظیر است؟قیمت فروش عمده سیب فوجی

ارزش درخت سیب فوجی بدلیل میوه های لذیذش است که رنگ میوه ها در فرایند رسیدن صورتی کمرنگ یا قرمز پر رنگ میباشد. پوستی مات و فاقد درخششی دارند که در ظاهر دارای لکه های مایل به زرد یا رگه هایی مایل به سبز هستند. بر اساس توضیحات و بررسی باغبانان وزن هر سیب فوجی به ۲۰۰ – ۲۵۰ گرم میرسد.سیب ها سیب فوجی میوه ی بومی ژاپن است.این درخت با قدرت رشد بالا و پربار و طعمی شیرین میوه ی آن، برای اولین بار در دهه ی ۱۹۴۰ در ژاپن و در دهه ی ۱۹۶۰ به جهان معرفی شد. برای اطلاعات بیشتر درباره ی قیمت فروش عمده سیب فوجی در سال ۲۰۲۱ از سایت ما دیدن کنید.

Fuji apple wholesale price in 2021
چرا درخت فوجی بی نظیر است؟

Why are Fuji apples so good?

دارای بافتی ترد، ابدار درشت هستند و طعمی شیرین دارند.
گوشت آن در هر برش سفید یا کرمی است، چنین سیب هایی سرشار ازانواع ویتامین ها و مواد معدنی ، آمینه اسیدها، پکتین و قند های میوه میباشند، به همین علت پزشکان آنها را در رژیم غذایی و تغذیه نوزادان توصیه میکنند.شایان ذکر است که سیب های فوجی دارای۷۵گرم کالری در هر ۱۰۰ گرم است. همچنین از ویژگی های دیگر سیب فوجی میتوان به ماندگاری بالای محصول در شرایط خاص صنعتی اشاره کرد . با مهیا کردن شرایط خاص و استفاده از واحد های خنک کننده صنعتی بدون ازبین رفتن طمع و مزه میتوان تا ۱۲ ماه این محصول را نگه داشت. سیب ها تفاله آبدار و ترد، طعمی شیرین و ترش دارند که میتوان در دسرهای مختلف از آن استفاده کرد.
درخت سیب فوجی دارای تنه ای تنومند و مرتفع با محصولی عالی و مقاومت پوستی متوسط است. میوه ها در آخر شهریور رسیده و به مدت ۷ ماه انبار میشوند. طبق نظر مصرف کنندگان، میوه های درخت فوجی در میان دیگر نژادها دارای طعم و مزه بهتری هستند. اگرچه دارای دوره رشد بیشتری هستند، اما سیب ها هنوز ۲۱ روز زودتر از باقی گونه ها برداشت میشوند. نهال فوجی میتواند در فصل پاییز و بهار کاشت شود که در پاییز پس از ریزش برگ ها و قبل از شروع سرما میباشد.
وظیفه ی اصلی گیاه ریشه زدن قبل از سرما است که معمولا درماه آبان انجام میشود. بااین وجود باتجربه ترین باغبانان هم نمیتواند به تاریخ دقیق کاشت پی ببرند، زیرا همه چیز به شرایط آب و هوا منطقه و زمان شروع زمستان بستگی دارد. اگر بنابردلایلی کاشت درخت جدید سیب فوجی امکان نبود، میتوانید مجموعه باغ را در بهار قبل از آماس گرده وشروع جریان آب انجام دهید، در اینصورت ریشه ها قبل از روزهای گرمی که گیاهان شروع به رشد میکنند بهبود میابند. باغبانان باتجربه خرید نهال های کوچک تری که بهتر و سریع ترریشه میکنند را توصیه میکنند.

قیمت فروش عمده سیب فوجی

wholesale price of fuji apple
قیمت فروش عمده سیب فوجی در مجموعه ی ما به صرفه و مناسب است. همچنین به دیگر کشورها صادر میشود. برای اطلاعات بیشتر میتوانید از سایت ما دیدن کنید.

نام شما

برای دریافت مشاوره بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

Consulting and Ordering

برای خرید این محصول می توانید با ما ارتباط بگیرید:

مدیر فروش: فرشید نجاتی

راه های ارتباطی:

phone iconشماره تماس : 09919979678

whatsApp icon واتساپ: کلیک نمایید

telegram icon تلگرام کلیک نمایید

instagram icon اینستا گرام: کلیک نمایید

email icon ایمیل: info@rebadia.com

گروه ربادیا شما را به خرید با کیفیت ترین محصولات ایرانی دعوت می کند.

برای دریافت مشاوره فرم زیر را پر نمایید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *