فرم مشاوره و فروش

  • 7 − 7 =
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

زعفران

زعفران ادویه ای است که به دلیل رنگ زنده و طعم غنی اش شناخته شده است. زعفران بهترین ادویه و گران‌ترین ادویه دنیاست برداشت زعفران فوق‌العاده زمان‌بر و کار فشرده است. گلها فصل برداشت کوتاهی دارند، عمر کمتری دارند و نیاز به لمس ظریف دارند.

گردو

گردو منبع عالی پروتئین، فیبر، ویتامین‌ها، آنتی‌اکسیدان‌ها و مواد معدنی و همچنین بهترین منبع منگنز و مس است. مغز گردو را با نام غذای مغز بیان کرده‌اند، زیرا مغز گردو سرشار از امگا۳ است که باعث کارکرد بهتر مغز می‌ شود. در گردو، منیزیم و فسفر نیز وجود دارد. مقداری روی، آهن، کلسیم و سلنیوم نیز پیدا شده‌است. گردو حاوی بیشترین مقدار ویتامین‌های B6، B1 و B5(پانتوتنیک اسید) می‌باشد.

انار

اَنار، نار یا انار خوراکی، یکی از میوه‌های درختی است که دانه‌هایی اغلب قرمز و گاهی سفید یا رنگ‌هایی بین آن دو دارد. رنگ پوست آن نیز اغلب قرمز و گاه سیاه یا تقریباً زرد است؛ این میوه در معدود کشورهای جهان نظیر ایران، افغانستان، پاکستان، عراق و ترکیه کشت می‌شود به همین خاطر عضو مرغوب‌ترین میوه‌های جهان و عضو ۱۰ میوهٔ برتر جهان است.

بادام

بادام (Almond) نوعی میوه است، که درخت آن بومی نواحی خاورمیانه و جنوب آسیا می‌باشد. در اصل بادام جزو مغزهای حقیقی به حساب نمی‌آید، بلکه از انواع شفت هاست که دارای یک پوسته بیرونی و یک پوشش درونی سخت است که دانه (مغز) در درون آن قرار می‌گیرد.

سیب

سیب میوه‌ای شناخته‌شده و محبوب در سرتاسر جهان است. درخت سیب با نام علمی «Malus domestica» شناخته می‌شود و از خانواده‌ی گل‌سرخیان است.

سیب زرد یک رقم از سیب با ظاهر زرد است. ریشه آن به شهرستان کلی، ویرجینیای غربی در ایالات متحده آمریکا در سال ۱۹۰۵ باز می‌گردد که اولین بار این محصول در این مناطق کشت شد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
سیب زرد لبنانی-سفارشیموجودتماس بگیرید
سیب قرمز لبنانی-سفارشیموجودتماس بگیرید
انار ترش-سفارشیموجودتماس بگیرید
انار شیرین-سفارشیموجودتماس بگیرید
گردو پوست کاغذی-سفارشیموجودتماس بگیرید
بادامسفارشیموجودتماس بگیرید
سیب گالاسفارشیموجودتماس بگیرید
سیب فوجیسفارشیموجودتماس بگیرید
سیب گراونی اسمیتسفارشیموجودتماس بگیرید
سیب دورنگسفارشیموجودتماس بگیرید
سیب مکینتاشسفارشیموجودتماس بگیرید
سیب پینک لیدیسفارشیموجودتماس بگیرید
گلابی بیروتیسفارشیموجودتماس بگیرید
گلابی شاه میوهسفارشیموجودتماس بگیرید
گلابی آنجوسفارشیموجودتماس بگیرید
گلابی دوشسسفارشیموجودتماس بگیرید
پرتقال تامسونسفارشیموجودتماس بگیرید
پرتقال والنسیاسفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و فروش
  • 12 − 4 =
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

درباره ما

گروه ربادیا در زمینه صادرات انواع میوه(سیب، انار، گلابی و پرتقال) و خشکبار(گردو و بادام) و برخی میوه های فصلی فعالیت می کند. این مجموعه از سال ۲۰۲۱ میلادی با محصولات سیب و گردو شروع به کار کرده است که در حال گسترش سبد محصولات خود می باشد. هدف گروه ربادیا جلب رضایت مشتری و ارائه بهترین خدمات در زمینه صادرات میوه و خشکبار به مشریان عزیز می باشد.

مدیر عامل

ناصر فرهادی